O firmie

Strona główna » O firmie

INFORMACJE

Czym się zajmujemy?

Sprzedaż, montaż oraz serwis klimatyzatorów i pomp ciepła renomowanych marek.

 

Historia naszej firmy

Naszą firmę stworzyliśmy w 2011 r. z myślą o instalacji i serwisie urządzeń klimatyzacyjnych w różnego typu pomieszczeniach. Dziś zdajemy sobie sprawę, że rola naszej pracy jest jeszcze większa. Temperatura i jakość powietrza, którym oddychamy, zwłaszcza w naszych domach, biurach i obiektach użyteczności publicznej, jest dla nas wszystkich coraz ważniejsza. Od lat pomagamy ją polepszyć dzięki nowoczesnym i ekologicznym rozwiązaniom. Ponadto w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów poszerzyliśmy ofertę o sprzedaż, montaż i serwis pomp ciepła. Umożliwia nam to jeszcze większą elastyczność w doborze urządzeń dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Nasz zespół

Dbamy o najwyższy poziom kwalifikacji naszych pracowników. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nich usług i fachowość doradztwa technicznego. Podczas współpracy zadbają o satysfakcję każdego klienta. Od diagnozy po serwis pomontażowy, wszystkie etapy użytkowania oferowanych przez nas systemów będą zrozumiałe i przystępne dla każdego. Stałe doszkalanie pracowników pozwala nam również rozszerzać i uaktualniać ofertę urządzeń, które oferujemy naszym klientom.

Nasi kontrahenci

Prowadzimy stałą współpracę z wiodącymi na rynku producentami instalacji klimatyzacyjnych takich jak LG, Samsung, Fujitsu, Rotenso, Mistubishi, Sinclair i pomp ciepła takimi jak m.in. Fuijtsu, LG, Rotenso, Panasonic. Jesteśmy przez nich oficjalnie zatwierdzeni jako sprzedawcy i serwisanci ich sprzętów. Upewniamy się, że nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje w organizowanych przez nich szkoleniach. Dobieramy kontrahentów tak, aby oferować wysokiej jakości urządzenia przystępne cenowo dla szerokiego grona klientów.

Nasze usługi

Największą satysfakcję daje nam pełne przeprowadzenie klienta przez proces od decyzji o zakupie klimatyzacji lub pompy ciepła do jej codziennego użytkowania. Pragniemy w całym procesie zagwarantować pełen komfort i profesjonalne doradztwo. Jesteśmy także przygotowani na realizację innego typu zleceń. Nie wahaj się zadzwonić i powiedzieć jak Tobie możemy pomóc!