Klimatyzacja

Strona główna » Klimatyzacja

NASZA OFERTA

Klimatyzacja

             Oferujemy

Komfort o każdej porze roku

Urządzenia renomowanych marek, najwyższa jakość usług

           

oraz wiele innych

 

 

 Klimatyzacja to teraz Must-Have to komfort dla Ciebie i Twoich bliskich ,to luksus na który zasługujesz , by w pełni cieszyć się domem ,mieszkaniem , czy będąc w pracy kiedy nasz umysł i ciało potrzebują pełnego komfortu otoczenia , by móc realizować się w pracy. Nasza oferta oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w branży klimatyzacyjnej. Obejmuje wiodące marki, z którymi prowadzimy partnerską, oficjalną współpracę. Dostarczamy dzięki temu najwyższej jakości urządzenia i usługi. Realizujemy je zawsze z największą dbałością o ich aspekty techniczne, użytkowe oraz estetyczne.  Prowadzimy sprzedaż, montaż i serwis sprzętów takich marek jak Fujitsu, LG, Samsung, Mitsubishi, , Rotenso i wiele innych.

  • Doradztwo – pomożemy Ci odnaleźć się w szerokiej ofercie urządzeń na rynku i wybrać sprzęt najlepiej odpowiadający na Twoje potrzeby. Fachowo doradzimy pod względem wydajności, modelu, miejsca montażu oraz rodzaju sprzętu najlepszego spośród sprawdzonych marek klimatyzacji.
  • Wycena klimatyzacji jest bezpłatna – po kontakcie telefonicznym z nami umawiamy spotkanie na miejscu zapotrzebowania na klimatyzację, w celu ustalenia szczegółów i dokładnej wyceny .Dzięki temu unikamy ukrytych kosztów a klient ma precyzyjną wycenę urządzenia wraz z montażem ,który nie ulega zmianie po wykonaniu usługi. 
  • Planowanie – zaplanujemy najbardziej wydajny i zgodny ze wszystkimi standardami sposób rozmieszczenia Twojej instalacji.
  • Montaż – fachowo, sprawnie i estetycznie zamontujemy klimatyzator i agregat dbając o finalny wygląd projektu.

Serwis

Klimatyzacja to urządzenia które dbają o jakość naszego powietrza ,w związku z tym musimy pamiętać o regularnym serwisie , który zapewni nam odpowiednie parametry chłodzenia i grzania oraz jakość oczyszczonego powietrza w którym gromadzą się drobnoustroje, wirusy oraz inne bakterie. Nie serwisowanie klimatyzacji jest  niekorzystne w szczególności dla alergików ,dlatego nasza firma stosuje tylko sprawdzone i oryginalne środki do odkażania oraz czyszczenia klimatyzatorów z certyfikatem jakości.

Wykonujemy serwis klimatyzacji gwarancyjny i po gwarancyjny  oraz naprawy usterek urządzenia.. Serwis klimatyzacji wykonujemy w domach, biurach oraz obiektach przemysłowych, jak również w obiektach użyteczności publicznej.

Nasi pracownicy posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, aby wykonywać serwis klimatyzacji. Współpracujemy bezpośrednio z producentami urządzeń, co pozwala nam pracować tylko na oryginalnych częściach serwisowych.

Każdy serwis wykonujemy z należytą starannością z zachowaniem czystego miejsca pracy w trakcie wykonywanych prac oraz po ich zakończeniu. Serwis klimatyzacji, polega  na  czyszczeniu urządzenia jednostki wewnątrz i na zewnątrz.

Nasz kompleksowy serwis polega na:

sprawdzeniu szczelności układu,

sprawdzenie jakość filtrów i ich czyszczenie i odgrzybiane za pomocą środka z certyfikatem jakości

kontrola układu elektrycznego,

sprawdzenie układu odprowadzającego wodę.

jeżeli zachodzi taka potrzeba uzupełnimy również czynnik chłodniczy.

Urządzenie klimatyzacyjne wymaga okresowej kontroli, Producent zaleca wykonywać taki przegląd przynajmniej dwa razy w roku. Najlepiej przed i po sezonie.

Musimy pamiętać, iż chcąc zachować gwarancję naszego klimatyzatora, musimy wykonywać serwis zgodnie z zaleceniami producenta.

Cennik

Świadczone usługi wykonujemy w atrakcyjnych cenach ustalanych indywidualnie dla każdego projektu. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą i kontaktu pod nr tel 606619782

Kliknij aby pobrać aktualną ofertę w formacie pdf

Cennik Fujitsu 2022

Cennik 2023 LG

Cennik 2023 Samsung

Cennik 2023  Rotenso

 

Cennik usług jest oparty o szczegółową analizę wybranego sprzętu i warunków instalacji. Dlatego też zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszą ofertą!

Nasz telefon to 606 619 782.